ÖĞRETİM TEKNİĞİ

On ayda garantili İngilizce!


Yabancı dil eğitimi zorlu bir süreçtir. Bu nedenle, özel ders dışındaki alternatifler çoğu zaman verimsiz ve yararsızdır. Çoğu zaman sadece sıkıcı gramer alıştırmalarıyla İngilizce öğretilmeye çalışılır. Ancak öğrendiğiniz bir şeyi kullanamıyorsanız veya cümle kurarken zorluk çekiyorsanız, o konuyu tam olarak öğrenmemiş sayılırsınız. Ancak ben size 10 ayda (yaklaşık 200 saat sonunda) İngilizce'yi konuşabilecek, okuyabilecek ve yazabilecek seviyede öğretmeyi garanti ediyorum ve eğer öğrenemezseniz paranızı iade ediyorum.

Nasıl mı?


Bir derste ortalama 100 cümle kurarak. Eğer bir kelimeyi veya bir gramer konusunu tam olarak öğrenmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken cümle kurmak ve öğrendiklerinizi gerçek hayatta nasıl kullanacağınızı öğrenmek. Aynı zamanda öğreneceğimiz kelimelerin ve yapıların nasıl kullanıldığını görerek tüm bu bilgileri içselleştiriyoruz. 


Dersler nasıl işleniyor?


Bir konuyu öğrendikten sonra, bu konuyla ve konunun içeriğindeki kelimelerle ilgili cümleleri size soruyorum. Bu konuyla ilgili ortalama 100 cümle kurduktan sonra artık düşünmeden ve otomatik olarak cümleleri artarda sıralamaya başlıyorsunuz.


Kaynaklar


Öncelikle seviyeniz, İngilizce öğrenme amacınız ve hedeflerinizi belirledikten sonra, size için uygun kaynakları kullanarak derslerimize başlıyoruz. Bu kaynaklar, kendi hazırladığım kitaplardan interaktif setlere kadar çok çeşitli farklı içerikten oluşmaktadır. Aynı zamanda yine kendi hazırlamış olduğum cümle sözlük sitesinden de yararlanıyoruz. 

 

Dersler nerede yapılıyor? 

Dersleri sizin için uygun olan zamanlarda, ister kendi yerinizde, isterse benim ofisimde yüzyüze ya da internet üzerinden skype kullanarak yapıyoruz. Kullandığım tüm dökümanlar hem yüzyüze hem de internet üzerinden çalışmaya uygun şekilde geliştirilmiştir.