SIK SORULAN SORULAR

Sık sorulan sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Websitesinde de bahsettiğim gibi, verdiğim eğitim temel olarak uygulamaya ve konuşmaya yöneliktir. Bu nedenle program sonunda akıcı bir şekilde rahatlıkla konuşabilirsiniz.
Eğer ödev yapamayacaksanız ve kelime çalışması için vakit ayıramayacaksanız, bu süre biraz daha uzayabilir ancak yine de düzenli bir program sonunda öğrenebilirsiniz.
Evet, eğer temel İngilizce bilginiz yeterliyse doğrudan sınav programlarına başlayabiliriz. Aksi taktirde temel İngilizce derslerinden sonra sınav programlarına devam edilir.
Paket programlar hakkında bilgi almak için mail atabilir, iletişim formunu doldurabilir ya da telefonla bana ulaşabilirsiniz.
Evet, eğer isterseniz kendi seviyenize uygun bir ya da maksimum iki arkadaşınızla birlikte fiyat farkı olmadan ders alabilirsiniz.
Evinizde ya da işyerinizde ya da skype üzerinden sizin ve benim için uygun olan saatlerde ders alabilirsiniz.
Seviyeniz tesbit edildikten sonra uygun kitap, interaktif setler, videolar ve dökümanlardan yararlanıyoruz. Tüm kaynaklar tarafımdan ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Gerek trafik ve zaman sorunları nedeniyle ve aynı zamanda bağlantı hızlarının artması sayesinde öğrencilerimin bir çoğu internet üzerinden birebir verdiğim skype derslerine geçiş yapmış bulunmaktalar. Hazırladığım tüm kitaplar ve dökümanlar skype için oldukça uygundur. Dolayısıyla dünyanın herhangi bir yerinden bağlanan öğrencilerimle oldukça verimli bir şekilde ders yapıyoruz. Bu sistem zaman kısıtlaması olmadığından ve esnek olduğundan dolayı çok faydalı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sık seyahat edenler ve yoğun bir yaşantısı olanlar için yerinde bir çözüm.